PC1A471ME090A00CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PC1A471ME090A00CR0
JLCPCB Part #
C191500
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7A@100kHz 470uF 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS