JP2G221MQ350S50CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
JP2G221MQ350S50CE0
JLCPCB Part #
C240402
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS