VD1H221MG105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VD1H221MG105000CE0
JLCPCB Part #
C2761565
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
10.5mm 10mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS