B43508B9227M87
MFR.Part #
B43508B9227M87
JLCPCB Part #
C1607858
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
220uF 25mm 35mm 400V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS