RL2G100MG160Z40CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL2G100MG160Z40CV0
JLCPCB Part #
C2761553
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS