EMVY100ADA221MF80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVY100ADA221MF80G
JLCPCB Part #
C2166101
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 220uF 280mA@100kHz 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS