EKZN100ELL272MK20S
MFR.Part #
EKZN100ELL272MK20S
JLCPCB Part #
C1597488
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10000hrs@105℃ 10V 12.5mm 20mm 25mΩ 2700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS