E36D451HPN561TC67C
MFR.Part #
E36D451HPN561TC67C
JLCPCB Part #
C5682460
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 22.2mm 450V 50.8mm 560uF 67mm 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS