ESMH500VNN153MA45U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH500VNN153MA45U
JLCPCB Part #
C3724915
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 2000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 35mm 47mm 50V 6.44A@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS