APXF2R5ARA681MH70G
MFR.Part #
APXF2R5ARA681MH70G
JLCPCB Part #
C2162416
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 15000hrs@105℃ 2.5V 4.5A@100kHz 680uF 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS