EGXA401VSN391MR45L
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXA401VSN391MR45L
JLCPCB Part #
C7182874
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.61A@120Hz 10mm 3000hrs@125℃ 30mm 390uF 400V 47.5mm ±20% 插件,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS