APXA2R5ARA681MHC0G
MFR.Part #
APXA2R5ARA681MHC0G
JLCPCB Part #
C2162786
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 12mΩ 15000hrs@105℃ 2.5V 4.77A@100kHz 680uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS