ELXY630ELL561MK40S
MFR.Part #
ELXY630ELL561MK40S
JLCPCB Part #
C1585452
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.53A@100kHz 12.5mm 40mm 560uF 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS