APXA4R0ARA561MHC0G
MFR.Part #
APXA4R0ARA561MHC0G
JLCPCB Part #
C2162030
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 12mΩ 15000hrs@105℃ 4.77A@100kHz 4V 560uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS