APXF4R0ARA561MH70G
MFR.Part #
APXF4R0ARA561MH70G
JLCPCB Part #
C2162361
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 15000hrs@105℃ 4.5A@100kHz 4V 560uF 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS