APXS4R0ARA561MH70G
MFR.Part #
APXS4R0ARA561MH70G
JLCPCB Part #
C3275730
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 22mΩ 3.22A@100kHz 4V 5000hrs@105℃ 560uF 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS