EKY-800ELL121MJ20S
MFR.Part #
EKY-800ELL121MJ20S
JLCPCB Part #
C5110288
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 5mm 7000hrs@105℃ 800mA@100kHz 80V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS