EKMH351VQT182MB80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH351VQT182MB80U
JLCPCB Part #
C3721620
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 1800uF 2000hrs@105℃ 25mm 350V 4.29A@120Hz 40mm 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS