LM4128AQ1MFX1.8/NOPB
MFR.Part #
LM4128AQ1MFX1.8/NOPB
JLCPCB Part #
C2157547
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.8V 100uA 170uVp-p 2.2V~5.5V 20mA 75ppm/℃ Fixed Series ±0.1% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS