LM4128DQ1MFX1.8/NOPB
MFR.Part #
LM4128DQ1MFX1.8/NOPB
JLCPCB Part #
C6584160
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.8V 100ppm/℃ 100uA 2.2V~5.5V 20mA Fixed Series ±1% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS