E36F451CPS472MEE3U
MFR.Part #
E36F451CPS472MEE3U
Description
-40℃~+85℃ 23.9A@3kHz 28mΩ@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS