EKYA500ETD101MHB51
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYA500ETD101MHB51
JLCPCB Part #
C2972630
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 50V 550mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS