E32D800LLN124MEM9U
MFR.Part #
E32D800LLN124MEM9U
JLCPCB Part #
C3814124
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 2000hrs@105℃ 219.08mm 31.75mm 76.2mm 80V ±20% 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS