RFC20-220K-RC
MFR.Part #
RFC20-220K-RC
JLCPCB Part #
C20268284
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
1.4A 22uH 230mΩ 40@2.5MHz ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS