RFC20-251K-RC
MFR.Part #
RFC20-251K-RC
JLCPCB Part #
C20268286
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
2.5Ω 250uH 40@790kHz 490mA ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS