RFC20-221K-RC
MFR.Part #
RFC20-221K-RC
JLCPCB Part #
C20268285
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
2.105Ω 220uH 490mA 50@790kHz ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS