EMVE630ARA471MMH0S
MFR.Part #
EMVE630ARA471MMH0S
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100kHz 16.5mm 18mm 2000hrs@105℃ 470uF 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS