EKMQ451VSN391MR50S
MFR.Part #
EKMQ451VSN391MR50S
JLCPCB Part #
C1665390
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 390uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS