E36D200HLN973UEA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D200HLN973UEA5U
JLCPCB Part #
C5629106
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 20V 31.8mm 76.2mm 97000uF 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS