ERHB631LGC122MD95U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERHB631LGC122MD95U
JLCPCB Part #
C1619805
Package
Bolt,D63.5xL95mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 2000hrs@85℃ 28mm 6.72A@3kHz 63.5mm 630V 95mm ±20% 螺栓,D63.5xL95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS