E36D250LPN453UCE3U
MFR.Part #
E36D250LPN453UCE3U
JLCPCB Part #
C7269790
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 22.2mm 25V 45000uF 50.8mm Bolt,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS