ELXG800VSN681MP25S
MFR.Part #
ELXG800VSN681MP25S
Description
-40℃~+105℃ 1.164A@100kHz 10mm 22mm 27mm 5000hrs@105℃ 680uF 80V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS