E91F3J1VND102MA80U
MFR.Part #
E91F3J1VND102MA80U
JLCPCB Part #
C3724770
Package
Plugin,D35xL82.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 22.5mm 35mm 385V 4A@120Hz 5000hrs@105℃ 82.5mm 95mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS