E36D630HLN563MCB7U
MFR.Part #
E36D630HLN563MCB7U
JLCPCB Part #
C5682494
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 14.74A@120Hz 22.2mm 50.8mm 56000uF 6.7mΩ@120Hz 63V ±20% 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS