ELXZ350ETE681MK20S
MFR.Part #
ELXZ350ETE681MK20S
JLCPCB Part #
C2972779
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 35V 680uF 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS