ELXY350ELL100ME05D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY350ELL100ME05D
JLCPCB Part #
C1591116
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10uF 35V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS