EKHE451ELL820MK45S
MFR.Part #
EKHE451ELL820MK45S
JLCPCB Part #
C5113529
Package
Plugin,D12.5xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 450V 47mm 5mm 660mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D12.5xL47mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS