EKYC500ELL681MK20S
MFR.Part #
EKYC500ELL681MK20S
JLCPCB Part #
C1575824
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.29A@120Hz 12.5mm 20mm 5000hrs@105℃ 50V 50mΩ@100kHz 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS