E36D100HPN234MEE3U
MFR.Part #
E36D100HPN234MEE3U
JLCPCB Part #
C6234684
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 0.23F 10V 143mm 31.8mm 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS