E92F3J1VNT152MU65U
MFR.Part #
E92F3J1VNT152MU65U
JLCPCB Part #
C3724259
Package
Plugin,D45xL67.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 25mm 385V 45mm 5000hrs@85℃ 6.8A@120Hz 67.5mm ±20% 插件,D45xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS