EGXF101ELL271MU25S
MFR.Part #
EGXF101ELL271MU25S
JLCPCB Part #
C1599840
Package
Plugin,D14.5xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 1.025A@120Hz 100V 14.5mm 25mm 270uF 3000hrs@125℃ 64mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS