P5KE12A-AP
MFR.Part #
P5KE12A-AP
JLCPCB Part #
C19989357
Description
-65℃~+175℃ 12V 15.3V 19.9V 25.1A 3uA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS