SMLJ300A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMLJ300A-TP
JLCPCB Part #
C779112
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 300V 335V 486V 6.17A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS