P5KE40CA-TP
MFR.Part #
P5KE40CA-TP
JLCPCB Part #
C19990003
Description
-65℃~+175℃ 3uA 40V 500W 51.1V 64.5V 7.8A Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS