P5KE15A-AP
MFR.Part #
P5KE15A-AP
JLCPCB Part #
C19989897
Description
-65℃~+175℃ 15V 19.2V 20.6A 24.4V 3uA 500W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS