DMTH10H032LPDW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H032LPDW-13
JLCPCB Part #
C19950003
Package
PowerDI5060-8(TYPEUxD)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 11.9nC@10V 165pF 2.5V 24A 37W 50mΩ@4.5V 6.9pF 683pF N-Channel ±20V PowerDI5060-8(TYPEUxD) MOSFETs ROHS