DMTH10H032LPDWQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H032LPDWQ-13
JLCPCB Part #
C19950004
Package
PowerDI5060-8(TYPEUxD)
Description
-55℃~+175℃ 100V 11.9nC@10V 2.5V@250uA 24A 37W 50mΩ@4.5V N-Channel PowerDI5060-8(TYPEUxD) MOSFETs ROHS