AHA227M35F24B-F
MFR.Part #
AHA227M35F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω@120Hz 10.2mm 2000hrs@105℃ 220uF 289mA@10kHz 35V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS