UWT1E220MCR1GB
MFR.Part #
UWT1E220MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 25V 5.4mm 57mA@10kHz 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD