AHA227M35F24T-F
MFR.Part #
AHA227M35F24T-F
JLCPCB Part #
C2443095
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω@120Hz 170mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 35V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS